Diskusné príspevkyAhojte, v zaváraní som nová a dostali sa ku mne čerstvé čučoriedky :) viete mi poradiť ako ich dobre zavariť? nejaký dobrý receptík? ďakujem

Dôvod je ten istý ako pri samotnom posielaní receptov na tlačiareň. Funkcia, ktorá tu bola impleventovaná, nebola úplne spoľahlivá a bola závislá sa na pluginoch tretích strán. Ako lepšie riešenie sa javí použiť funkciu, ktorá je implementovaná priamo v samotnom prehliadači. Či už pre tlač, alebo pre ukladanie v *.pdf, ktoré sa nachádza v tom istom tlačovom dialógu. Takto to vyzerá napr. v Chrome: http://imageshack.cz/image/vFx (vľavo dolu link "Otvoriť súbor PDF...")

Nechápem prečo ste zrušili funkciu uložnia receptu vo formáte *.pdf... predtým som si ich tak ukladal, prípadne tlačil, teraz tá možnosť nie je, nezavediete to znova?

Veci sa majú tak, že sme sa rozhodli pôvodné tlačítko pre tlač úplne vyhodiť. Možnosť tlačenia receptov ale nezanikla, akurát sme celý koncept zmenili. Z tlačenej verzie sme po viacerých dotazoch odobrali obrázky (šetríme papier!) a recepty sa teraz dajú poslať na tlačiareň tým najjednoduchším spôsobom, aký v prehliadačoch existuje od pradávna. Ak si zobrazím na stránke konkrétny recept, ktorý chcem vytlačiť, potom:

1. Z menu prehliadača vyhľadám položku Print/Tlač (či uz je to Chrome, Firefox, Safari, IE...)
2. Ten istý tlačový dialóg je možné vyvolať pomocou klávesovej skratky (Windows: Ctrl+P, Mac: ⌘+P)
3. Treťou možnosťou je kliknutie na farebnú ikonku + v ľavej časti stránky (pribudla pod zdieľacie tlačítka fb, twitter, g+, pinterest). Otvorí sa ponuka s ďalšími možnosťami zdieľania príspevkov a jednou z možností je aj "Tlačiť".

Ospravedlňujem sa, že sme o týchto zmenách pozabudli informovať. Nejakú dobu už fungujú.

Chvíľu? Už tretí mesiac...

To tlačenie receptov sa práve prerába takže chvíľu nefunguje. Keď to bude hotové tak dáme vedieť :)

chcela by som poprosiť o radu ako si vytlačiť recept, ktorý mám uložený v rubrike obľúbené. Predtým tam bola ikona tlačiarne a pekne sa dal vytlačiť recept s obrázkami, neviem niečo som prehliadla ale už sa mi to nedá.

Vdaka za odpoved. Veru uz sme prestahovani a sklomeramiku tu mame, zakial si nenasetrim na indukciu. S cistenim sice problem nemam, pouzivam specialne pripravky na sklokeramiku a vtedy sa krasne leskne. Ale ma stve tepotna regulacia a temperovanie...takze ked uz bohuzial plyn nie je, tak predsalen skusime tu indukciu...

Mozno je uz dilema vyriesena, i napriek tomu pridam svoju skusenost.Sklokeramiku pouzivam 25 rokov,maximalna spokojnost.S cistenim nemam ziadny problem,staci ocot,jar a papierova utierka.Vlani som sporak menila,predtym Gorenje teraz Amica a zatial ziadne problemy.Tiez by ma odradzala vymena hrncov,lebo za roky sa ich dost nahromadilo a vzdy kupujem kvalitne.\existuje ale medzikus,ktory sa polozi na indukciu a mozno pouzit kazdy hrniec cca11€\

Ďakujeme krasne!
Tvoju priazeň si nesmierne vážime a každý tvoj koment vždy poteší :)

Všetko len to najlepšie do Nového roka aj tebe :)